Logo

कोपा डेल रे : मेलिलाकाे पाेस्टमा रियलको अाधा दर्जन गोल

काठमाडाैं । स्पेनिस कोपा डेल रे फुटलबलमा मेलिल्लामाथि कीर्तिमानी जित निकाल्दै रियल मड्रिड प्रिक्वाटरफाइनलमा प्रवेश गरेको छ । बिहीबार राति घरेलु मैदानमा कोपा डेल रेको अन्तिम ३२ को दोस्रो लेगमा मेलिल्लामाथि ६–१ गोलको जित निकाल्दै समग्रमा १०–१ गोलअन्तरसहित रियल अन्तिम १६ मा प्रवेश गरेको हो ।

पहिलो लेगमा रियलले मेलिल्लालाई ४–० गोलले पराजित गरेको थियो । दोस्रो लेगमा भारी गोल अन्तरले विजयी गराउन रियलका लागि मार्को एसेन्सियो र इस्कोले समान २–२ गोल गरे । त्यस्तै, सान्चेज डे फिलिपे र पाइक्छाओ डे ओलिभिरा जुनियरले समान १–१ गोल गरे ।

यता, मेलिल्लाका लागि यासिने क्वास्मीले एक गोल फर्काएका थिए । मेलिल्लाको पोष्टमा गोल वर्षा गर्ने क्रममा एसेन्सियोले खेलको ३३औं र ३५औं मिनेटमा गोल गरे । त्यस्तै, फिलिपेले खेलको ३९औं मिनेटमा गोल गर्दै रियललाई पहिलो हाफसम्म ३–० को अग्रता दिलाएका थिए ।

 

त्यस्तै, इस्कोले खेलको ४७औं मिनेटमा गोल गर्दै रियललाई ४–० गोलको अग्रता दिलाएका थिए । तर, खेलको ७५औं मिनेटमा जुनियरले अग्रता अझै बढाए । खेलको ८१औं मिनेटमा पेनाल्टीमार्फत क्वास्मीले मेलिल्लालाई ५–१ गोलको स्थितिमा पु¥याए । ८३औं मिनेटमा इस्कोले व्यक्तिगत दोस्रो गोल गर्दा रियल ६–१ गोलले विजयी भयो । गएराति भएका खेलमार्फतएथ्लेटिको मड्रि, लेगानेस र भ्यालेन्सियाले पनि अन्तिम १६ मा स्थान बनाएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
सम्पर्क
अनामनगर -२९, काठमाण्डौ नेपाल
सम्पर्क नं. ९८४२७८४२२३
Email:[email protected]
दक्षिण कोरिया
सम्पर्क नं. +821036304532
Email:[email protected]
सामाजिक संजालमा हामी
हाम्रो बारेमा
अध्यक्ष-
सम्पादक– दिनेश कार्की
सह-सम्पादक–
संवाददाता– टंकेश लिम्बु
सूचना बिभाग दर्ता नं.
© 2019 ETV Khabar
Designed By : appharu